Według tradycyjnej chińskiej medycyny, ciało ludzkie posiada wyznaczone szlaki (meridiany), którymi krąży w nim qi. Harmonijny, stały i łagodny przepływ qi przez meridiany oznacza zdrowie - rozumiane w medycynie chińskiej szeroko: jako zdrowe ciało, jasność umysłu, bogactwo i powodzenie. Natomiast symptomy choroby pojawiają się wtedy, gdy przepływ energii ustaje (co nie znaczy, że ubywa qi, a jedynie, że nie uczestniczy ono w obiegu) lub jest zaburzony.

Medycyna chińska zna wiele sposobów na przywrócenie harmonijnego przepływu qi: jest to między innymi akupunktura.

 

znak qi

Aparat do akupunktury

#APARAT DO AKUPUNKTURY NA MIARĘ XXI WIEKU!

Tradycyjna akupunktura chińska która przychodzi Ci na myśl, w połączeniu z najnowszą technologią elektrostymulacji jest w końcu w zasięgu Twojej ręki!

 

POLSKA MYŚL TECHNICZNA
POLSKIE WYKONANIE
POLSKI PATENT

 

 

Doskwiera Ci migrena?
Boli Cię głowa przy zmianie ciśnienia oraz pogody?
A może borykasz się z reumatyzmem bólem stawów, łokciem tenisisty lub bólem nadgarstka? 

Najnowocześniejszy przyrząd to łatwość znajdywania punktów akupunkturowych - meridianów.

Nowoczesny, automatyczny układ elektroniczny umożliwia lokalizację punktów nawet osobom bez żadnej praktyki a sygnał dźwiękowy i świetlny sygnalizuje o jego znalezieniu!

Rewelacyjna skuteczność przy zastosowaniu we wczesnym stadium choroby dwuminutowa stymulacja przy pierwszych objawach

 • kataru,
 • anginy,
 • grypy

pozwala uniknąć tych chorób.

Wysoka skuteczność działania, związana ze specjalnym, opatentowanym sposobem stymulacji.

Najnowocześniejszy aparat do stymulacji punktów akupunkturowych specjalnym impulsem elektrycznym zbliżonym do fal czynnościowych mózgu człowieka!

Dzięki stosowaniu paczek impulsów, uzyskaliśmy skrócenie czasu stymulacji do dwóch minut - inne stymulatory wytwarzają impulsy prostokątne czy trójkątne, wymagające długiego czasu stymulacji (nawet do pół godziny).

Ponadto zastosowaliśmy częstotliwość zbliżoną do fal czynnościowych mózgu, co powoduje uzyskiwanie czasem wręcz rewelacyjnych efektów!

 

 

ZESTAW BASIC ZESTAW BASIC
Producent: AKUPU.pl
Cena: 390,00 zł
szt.
zobacz więcej
ZESTAW HAIR UP ZESTAW HAIR UP
Producent: AKUPU.pl
Cena: 599,00 zł
szt.
zobacz więcej
ZESTAW LUXURY ZESTAW LUXURY
Producent: AKUPU.pl
Cena: 750,00 zł
szt.
zobacz więcej
ZESTAW PRECISSION ZESTAW PRECISSION
Producent: AKUPU.pl
Cena: 539,00 zł
szt.
zobacz więcej

 

#ELEKTRODA KOSMETYCZNA

Jest ona wielofunkcyjnym dodatkiem do aparatu do akupunktury. Umożliwia wykonanie zarówno precyzyjnej stymulacji, jak i masażu elektrostymulacyjnego. Pozwala na stosowanie różnych impulsów elektrycznych; impulsy ujemne, impulsy dodatnie oraz naprzemienne.

Elektroda precyzyjna

Impulsy dostępne przy zastosowaniu elektrody charakteryzują się kształtem prądu.

1. Najbardziej uniwersalnym kształtem, zalecanym przy zastosowaniach dermatologicznych i kosmetycznych to impulsy naprzemienne (przełącznik w pozycji środkowej).

2. Impulsy ujemne działają pobudzająco na punkty akupunkturowe i dodają energii Qi. Ujemne impulsy możemy stosować przy urazach oraz bólach nasilających się w braku ruchu.

3. Dodatnie impulsy działają uspokajająco na punkty akupunkturowe. Można stosować przede wszystkim w bólach nasilających się podczas ruchu, trudno gojących się ranach.

W miejscach gdzie punkty akupunktury znajdują się w dużym zagęszczeniu, np. w okolicach oczu lub na uchu, należy stosować precyzyjną końcówkę aplikacyjną. Kulista końcówka aplikacyjna może być stosowana do masażu, np. przy bólach reumatycznych. w dermatologii lub kosmetyce. Dzięki osadzeniu na łożysku, masaż taką końcówką jest bardziej komfortowy niż elektrodą wbudowaną w aparat Akupu.

 

Wymienna końcówka elektrody

Elektroda dzięki unikalnym rozwiązaniom (chronionym patentem) pozwala m.in. na prostą zamianę elektrody kulistej, doskonałej do stymulacji większości punktów na ciele i do masażu w elektrodę precyzyjną - służącą do zabiegów wymagających dokładnej pracy np. na uchu lub w okolicy oczu. Aby zainstalować kulistą końcówkę aplikacyjną, należy silnie wcisnąć ją na końcówkę precyzyjną. Łożysko końcówki kulistej utrzymuje się na stożku zaciskowym. Zdjęcie końcówki kulistej polega na silnym ściągnięciu jej z końcówki precyzyjnej.

#GRZEBIEŃ DO STYMULACJI WŁOSÓW I CEBULEK

Grzebień do stymulacji włosów i cebulek włosowych

Stosując grzebień do stymulacji włosów osiągamy:

  • zwiększenie ukrwienia komórek i w związku z tym dostarczenie wszystkich potrzebnych składników do cebulek włosowych,
  • wzmocnienie i prawidłowy wzrost włosów,
  • wstrzymanie wypadania włosów wraz z cebulkami,
  • nabieranie naturalnego połysku włosów,
  • odrost zdrowszych i piękniejszych włosów.

Grzebień w eleganckim etui

OPINIE O GRZEBIENIU DO STYMULACJI

lek. J. Konkolewska-Bohdanowicz (anestezjolog)
"Gratuluję autorom pomysłu, którego skutkiem jest powstanie nowego i jedynego w swoim rodzaju grzebienia służącego do pobudzania włosów do ich prawidłowego wzrostu. Po tygodniu stosowania tego wynalazku, podczas mycia włosów stwierdziłam, że tym razem ubyło mi ich tylko odrobinę zamiast garści, którą poprzednio traciłam podczas każdego mycia.
Pod dwóch miesiącach stosowania tego grzebienia moje włosy są mocniejsze, znów lśnią i są bardziej gęste.
Stosowanie tego rewelacyjnego grzebienia polecam szczególnie:
- paniom po przebytej ciąży i porodzie,
- paniom w okresie menopauzy,
- panom, którzy zauważyli pierwsze objawy wzmożonego wypadania włosów,
- wszystkim osobom mającym za sobą długotrwałe leczenie schorzeń i urazów,
- wszystkim osobom po przebytych operacjach."

 

dr n. med. Anna Wankiewicz (specjalista dermatolog)
"... Przed rozpoczęciem stosowania grzebienia wykonałam trichogram włosów w celu porównania wyników przed i po zastosowanej elektrostymulacji i stwierdzenia ewentualnych nieprawidłowości cyklu (wzrostu) włosa. Grzebień był używany dwa, trzy razy dziennie przez 2 minuty. Po 8 i 16 tygodniach ponownie wykonano trichogram włosów w celu oceny skuteczności stosowania miejscowej elektrostymulacji.
Po 4 miesiącach stosowania grzebienia zaobserwowałam przyspieszenie tempa wzrostu włosów oraz znacznie mniejszą ich utratę (w trichogramie wzrost procentowy włosów anagenowych)..."

 

dr n. med. Danuta Kallas (specjalista dermatolog)
"...Skuteczność stosowania grzebienia oceniam wyżej od dotychczas stosowanych preparatów kosmetycznych służących do pielęgnacji włosów..."

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium