SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY JUŻ OD 199zł - DARMOWY ZWROT 14DNI

Siarka w proszku, płynny magnez i ziemia okrzemkowa

Są takie kationy, bez których ludzki organizm nie do końca funkcjonowałby we właściwy sposób – są to przede wszystkim potas i magnez, ale nie tylko one wpływają na zdrowie i witalność. Niektóre z nich biorą udział w biosyntezie białka, wspierają mięśnie i odgrywają kluczową rolę w procesie termoregulacji. Chcąc więc odżywiać się zdrowo i każdego dnia cieszyć się mocnymi kośćmi czy siłą pozwalającą na naprawdę duży wysiłek fizyczny należy skupić się nie tylko na ekologicznej żywności, ale również niezastąpionych produktach, takich jak płynny magnez od Karma Rub czy siarce w proszku. W naszym sklepie internetowym ImBio dostępnych jest wiele niezbędnych produktów. Przyjrzyjmy się im bliżej.

 czytaj więcej na dole strony

Siarka w proszku – ekologiczne produkty wpływające na zdrowie

Nie każdy zdaje sobie sprawę, jak bardzo siarka wpływa na ludzki organizm – przede wszystkim jest ona jednym ze składników budulcowych ludzkiego organizmu. Uczestniczy w różnych reakcjach, a w tym utleniania oraz redukcji. Siarka jest również istotna dla skóry, paznokci i kondycji włosów to właśnie dzięki niej stają się one silne i gęste. Pierwiastek ten ma właściwości antybakteryjne, dlatego osobom borykającym się z trądzikiem czy atopowym zapaleniem skóry poleca się właśnie kosmetyki z dodatkiem siarki – potrafi ona zdziałać cuda.

W sklepie internetowym ImBio dostępna jest siarka w proszku, aby ułatwić jej suplementację. Niestety ten pierwiastek zanika na skutek przetwarzania jedzenia – gotowanie, pieczenie, a szczególnie smażenie sprawiają, że zawartość siarki drastycznie spada i organizm nie otrzymuje takiej ilości, jakiej potrzebuje. Często, więc ekologiczne produkty czy odpowiednia dieta nie wystarczą i trzeba sięgnąć po siarkę. Wersja w proszku pozwala na łatwą i sprawną suplementację.

Magnez prosto z ekologicznego sklepu

Zażywanie magnezu nie jest dla nikogo żadnym zaskoczeniem – w większości gospodarstw domowych znajdzie się ten kation. Sięgają po niego dorośli i dzieci. Magnez wspiera układ kostny i mięśniowy, układ nerwowy, a nawet układ krążenia. Pełni rolę trenera dla mięśni gładkich tętnic, a dokładnie reguluje zdolność do skurczu i rozkurczu. W ImBio wiemy, jak wiele daje łatwa suplementacja, dlatego proponujemy płynny magnez od Karma Rub. Pomaga on podczas regeneracji po ciężkim wysiłku fizycznym i sprawia, że ciało staje się odprężone.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl