SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY JUŻ OD 199zł - DARMOWY ZWROT 14DNI

Ekologiczny nawóz do roślin – nawóz do kwiatów doniczkowych, trawników i nawóz do roślin zielonych

Piękny ogród lub własna prywatna dżungla w mieszkaniu to właśnie to, co marzy się większości z nas. Urok roślin doniczkowych jest niezastąpiony, a zielony trawnik wygląda wręcz przepięknie – szczególnie wiosną i latem. Grillowanie w zadbanym ogrodzie lub biesiadowanie z przyjaciółmi będzie o wiele fajniejsze, kiedy postawi się na rośliny ozdobne. Każdy ogrodnik powinien wiedzieć, że kwiaty nie będą cieszyć oczu, jeśli nie zainwestuje się w nawozy uniwersalne do roślin kwitnących czy roślin balkonowych. W sklepie internetowym ImBio stawiamy na ekologiczne rozwiązania, dlatego w naszej ofercie dostępne są bio produkty wspierające nawożenie roślin.

czytaj więcej na dole strony 

To, czego potrzebuje każda roślina, czyli nawóz do kwiatów doniczkowych

Rośliny ozdobne spotka się w ogrodach, w parkach, a nawet umieszczone w ozdobnych doniczkach. Rośliny domowe dzielą się na mniej lub bardziej wymagające, ale niezależnie od tego, jakie żywe ozdoby zostały wybrane przez domownika, warto skupić się na ich odpowiedniej pielęgnacji. Rośliny mają nieskomplikowane potrzeby, aby przetrwać – potrzebne są im przede wszystkim woda i słońce oraz substancje odżywcze, które pobierają z gleby. Jeśli jednak żyją w doniczkach, to pozyskiwanie ich może być trudne, dlatego wzrost roślin nie jest tak bujny, jak można zaobserwować w naturalnym środowisku. Z pomocą przybywają ekologiczne produkty do pielęgnacji roślin.

Nawozy do pielęgnacji roślin zielonych i kwiatów powinny stać się podstawą podczas hodowli. To dzięki nim rośliny stają się barwniejsze i mają zapewniony optymalny wzrost. Warto mieć na uwadze, że wybór nawozu jest znaczący – obecnie na rynku dostępne są nawozy płynne lub w konsystencji stałej, ale najważniejsze jest to, by dobrać je do rodzaju roślin.

Pielęgnacja roślin doniczkowych – nawozy do roślin domowych

Nietrudno wyobrazić sobie zadbany dom pełen roślin doniczkowych. Mogą one stać na lodówce, wybranej półce czy zdobić kuchenne blaty. Uprawa kwiatów i roślin daje wiele frajdy, ale również jest obowiązkiem – codzienna pielęgnacja, podczas której sprawdzi się nawóz organiczny to podstawa. Zanim, więc zakupi się kilka ulubionych roślin, warto zagłębić się w techniki nawożenia roślin doniczkowych i sięgnąć po odpowiednie nawozy w płynie. W sklepie internetowym ImBio produkty te dostępne są w wersji ekologicznej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl