SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY JUŻ OD 199zł - DARMOWY ZWROT 14DNI

Ekologiczne środki czystości

Ekologiczne środki czystości to ponadczasowe i niezawodne rozwiązanie, dla tych którzy chcąc zadbać o porządek najbliższego otoczenia, mają jednocześnie, na względzie dobro ogółu. Powyższe wymagania spełniają tylko naturalne środki czystości , które są w pełni bezpieczne dla naszego zdrowia oraz całkowicie potrafią spełnić swoje przeznaczenie. Wspomniane zalety znajdziesz nie tylko w naszych produktach do zmywarek, ale w każdym następnym naturalnym środku czystości opisywanym poniżej.

czytaj więcej na dole strony

PŁYN DO MYCIA NACZYŃ 1 L - ONLY ECO PŁYN DO MYCIA NACZYŃ 1 L - ONLY ECO
Producent: ONLY ECO
Cena:

14,40 zł

szt.
zobacz więcej
PŁYN DO MYCIA PODŁÓG 1 L - ONLY ECO PŁYN DO MYCIA PODŁÓG 1 L - ONLY ECO
Producent: ONLY ECO
Cena:

13,70 zł

szt.
zobacz więcej

Ekologiczne środki czystości — doskonałe rozwiązanie dla zdrowia i natury

Naturalne detergenty są doskonałym zamiennikiem tradycyjnych środków chemicznych, które w znacznym stopniu szkodzą naszemu zdrowiu oraz mają destrukcyjny wpływ dla ogólnej równowagi w przyrodzie. Występująca u coraz większej liczby osób choroba alergiczna jest rezultatem stosowanych na co dzień syntetycznych środków czyszczących. Chemia, którą wykorzystujemy do różnych czynności w naszych domostwach, przenika do naturalnego środowiska i wraca do ludzkich organizmów w postaci wody i żywności. Ma to niemały wpływ na zaburzenie naszej odporności, a w dalszej konsekwencji, w sposób pośredni na stan naszego zdrowia. Warto mieć to na uwadzę, kiedy następnym razem na swoją listę zakupów, będziesz chciał wpisać konwencjonalny środek czystości pochodzenia syntetycznego.

Naturalne środki czystości — dlaczego warto?

Wiele produktów do czystości, jakie znajdziesz w naszej ofercie sklepowej, cechuje wysoka jakość, gdyż ich skład niemal w 100% ma pochodzenie organiczne. Składniki, które wykorzystuje się do wytworzenia naturalnych środków czystości, to m.in. gliceryna, która chroni przed zabrudzeniami, oraz zapobiega powstawaniu pary na umytych powierzchniach szyb i luster. Z kolei woda demineralizowana za sprawą odczynu kwasowości 5.5 pH bez trudu usuwa zabrudzenia na każdej powierzchni płaskiej i zapobiega powstawaniu na niej smug. Następnym pożądanym w walce z brudem składnikiem jest olejek ze skórki cytryny — skutecznie usuwa osady z wapnia i mydła, smug (czyszczone powierzchnie bez plam i zacieków). Wszystkie te składniki znajdziesz m.in. w sprayu do czyszczenia trudnych zabrudzeń aktywna piana max 500 ml - only eco, w sprayu do czyszczenia kamień i rdza aktywna piana 500 ml - only eco, jak i w licznych produktach, które są dostępne na naszej stronie internetowej.

 

Nasze ekologiczne środki czystości są przetworzone w minimalnym stopniu, co pozwala na wykorzystanie naturalnych właściwości ich składników w efektywny sposób. Nie są agresywne dla otaczającego nas środowiska, gdyż łatwo je zutylizować i tym samym nie przyczyniają się do degradacji równowagi w przyrodzie. W ich składzie nie znajdziemy szkodliwych substancji takich jak: EDTA, SLES, NTA, PEG, parabeny, fosforany, siarczany, substancje petrochemiczne, syntetyczne ulepszacze zapachowe, barwniki, siarczany, formaldehyd, borany czy różnego rodzaju szkodliwe wybielacze.

Ekologiczne środki czystości — oferta naszego sklepu

Wśród naszego asortymentu posiadamy różne rodzaje środków czystości ze składnikami pochodzenia naturalnego takie jak:

 

Posiadamy artykuły proekologicznych marek, takich jak: Almawin, Laboratorium Naturella, Dary Natury i innych producentów środków czystości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl