SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY JUŻ OD 199zł - DARMOWY ZWROT 14DNI

Ekologiczne worki na śmieci i pojemniki na odpady

Śmieci nie od dziś są dość dużym problemem dla społeczeństwa – jest ich tak dużo, że stale powstają nowe wysypiska odpadów. Dobra wiadomość jest taka, że można temu zapobiec; przede wszystkim wybierając produkty ekologiczne i wymieniając podstawowe worki na śmieci na wersje bio. Nowe nawyki pozwolą nie tylko zadbać o planetę, ale również wprowadzić do codziennego życia wiele dobrego dla siebie samego. Ekologiczne worki na śmieci dostępne w sklepie internetowym ImBio to must have dla wszystkich, którzy chcą żyć w sposób zero warte. Zero waste to idea zachęcająca do wyboru produktów wielokrotnego użytku lub stawianie na artykuły mogące zostać poddane recyklingowi. Ekologiczne worki na śmieci to pierwszy krok do lepszego jutra.

czytaj więcej na dole strony 

Biodegradowalne worki na śmieci dla zdrowszej planety

W ImBio stawiamy tylko na ekologiczne rozwiązania i nie dlatego że akurat jest taka moda. Zależy nam na tym, by ziemia służyła następnym pokoleniom przez kolejne lata i nie była skazana na masową wycinkę lub niebezpieczne zmiany klimatyczne. Właśnie dlatego oferujemy ekologiczne worki na odpady, które są w 100% biodegradowalne i kompostowalne. Powstają one przy użyciu tworzywa Mater-Bi – jego głównym składnikiem jest skrobia ziemniaczana. Dlaczego ten produkt jest, aż tak przyjazny dla planety? Ekologiczne worki na śmieci są w pełni biodegradowalne i kompostowalne (zgodnie z europejską normą EN-13432). Ich zdolność do rozkładu w warunkach kompostowych jest potwierdzona certyfikatami: OK Compost Vincotte oraz Seedling DIN CERTCO.

Worki na śmieci, choć nawet w nazwie mają określone swoje przeznaczenie, to bardzo często wykorzystywane są w innych celach, na przykład przeprowadzki. Kiedy już odzież, obuwie i inne przedmioty zostaną przewiezione z punktu A do punktu B, worki trafiają do kosza na śmieci, a czy jest to zdrowe dla planety? Nie, wręcz przeciwnie. Nasze ekologiczne worki można kompostować, a więc nie są one kolejnym śmieciem, który po wykorzystaniu trafi na wysypisko.

Ekologiczne produkty dla domu – biodegradowalne worki na śmieci

Worki na odpady bio to niezbędnik w każdym domu. Coraz więcej ludzi skupia się na tym, by oszczędzać wodę, prąd czy dostępne surowce, ale zapominają oni o podstawach, czyli wymianie klasycznych produktów na ekologiczną wersję. W naszym sklepie ImBio dostępne są nie tylko worki kompostowalne i biodegradowalne, ale również przedmioty codziennego użytku do domu, pracy i szkoły.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl