Franczyza


Skoro czytasz ten tekst zastanawiasz się zapewne nad otwarciem swojego sklepu zielarskiego ze zdrową żywnością i kosmetykami naturalnymi. 

Jeśli tak jest to pragnę Cię poinformować że trafiłeś/aś idealnie ponieważ my możemy Ci w tym pomóc! Poniżej znajdziesz informację w jakim zakresie nasza pomoc jest realna. Nie mniej jednak dla Ciebie zostaje jeszcze mnóstwo pracy do wykonania, a jeśli masz wewnętrzne obawy czy warto to... odpowiem tak; Gdzie się z chęcią zejdzie praca, tam się hojnie trud opłaca. 

Zachęcam do zapoznania się z poniższymi informacjami oraz do kontaktu i spotkania. Z chęcią oprowadzimy Cię po naszym "interesie", wtajemniczymy w tajniki biznesu. Po takim spotkaniu będziesz miał konkretne informację czy warto się w to angażować.

 
 

Realny biznes oparty na wiedzy i doświadczeniu.
 

 • 10lat doświadczenia, bogate doświadczenie w każdej dziedzinie w branży;

 • marka własna, produkcja kontraktowa; owoce, bakalie, zioła, przyprawy i suplementy. Produkty w konkurencyjnych cenach sprzedawane pod logiem sklepu. Wysoka opłacalność.

 • 2 modelowe sklepy zielarskie & zdrowa żywność, pokazowo&szkoleniowy sklep stacjonarny oraz wyspa handlowa w galerii stworzona w oparciu o autorski projekt. Przykładowe modele biznesowe, w zależności jaki wybierasz lub jaki masz możliwość otworzyć

 • szkolenie produktowe oraz praktyczne ze sprzedaży w sklepach modelowych, obsługi Klienta i oprogramowania. Przyjęcia towarowe, fakturowanie, sprzedaż detaliczna, karty stałego klienta, wiele, wiele innych informacji praktycznych.

  Gwarantujemy nie tylko wiedzę, ale także przekazujemy realne doświadczenie.

 • modelowe sklepy internetowe, zastanawiałeś się nad swoim biznesem e-commerce?
  Z naszą pomocą kilkoma kliknięciami jesteś wstanie go rozpocząć. Bez wymaganego serwera, domeny i wiedzy z zakresu html i php! System w pełni sprzężony z oprogramowaniem sklepowym! Zamówienie Klienta natychmiast jest widoczne w programie sprzedażowym. Aktualizowane stany magazynowe, cena, zdjęcie i opis w 30sekund! Cena naprawdę konkurencyjna, oprogramowanie przyjazne i intuicyjne. 

 • sprzedaż na platformach typu allegro oraz ebay; Niema nic prostszego. Z nami otrzymasz oprogramowanie i szkolenie z zakresu tej sprzedaży. Połączenie sprzedaży stacjonarnej ze sklepem internetowym i allegro... to jest biznes na miarę obecnych czasów!

  Sprzedawać na 1000aukcjach jest proste jak nigdy dotąd! Dostęp do ogromnej bazy Klientów masz na wyciągnięcie ręki!

 • odpowiednio dobrany i skonfigurowany sprzęt; pomożemy w doborze odpowiedniego sprzętu (metkownica, czytniki, druk faktur na paskach fiskalnych, kamera IP z podglądem na telefonie i rejestracją pracy).
  przyjazne oprogramowanie wiodącego na rynku Polskiego producenta. Wiele spędzonych godzin na testowanie pozwoliło na wybór tego top one w cenie do 1000zł!

  Koniec z monotonnym spisywaniem towaru i szperaniu po półkach - składaj zamówienie nie patrząc na regały z automatycznym wysłaniem do dostawcy zamówień na maila. Przyjmuj towar w 5 minut! 

 • Praca lekka i przyjemna, możemy się skupić na Kliencie!

 • ponad 1500 kartotek towarowych; starannie pogrupowanych wg kategorii, ocechowanych ze względu na składniki, funkcjonalność oraz ze zdjęciami.

  Fenomenem jest fakt, że osoba nie znająca asortymentu ma możliwość obejrzeniu towaru wg. dolegliwości i sprawdzenia co się znajduje w obecnej chwili na stanie magazynowym a nawet przeczytania opisu i obejrzeniu zdjęcia!

 • Jest to gotowa baza do wygenerowania swojego sklepu internetowego i rozpoczęcia przygody w internecie! Właściwie chyba największy trud został wykonany reszta zależy od Ciebie.

 • kompletne know how, najważniejszym aktywem jest wiedza. My ją posiadamy i się z nią podzielimy, Twój sukces jest naszym sukcesem!

 • dostępy do hurtowni oraz producentów; wystartuj z najlepszymi cenami na produkty nie tracąc przy tym przyzwoitej marży! To jest to czego brakuje wielu firmom na starcie. Zawróć Klientom w głowach swoimi niskimi cenami a wieść o sklepie rozniesie się momentalnie!

 • pomoc w uzyskaniu dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej, wzór wniosku, promesy, proforma, szkice oraz projekty

 • meble/wyspa robiona na wymiar w jednym designie. Wyspa idealnie się spisuje w galeriach i pasażach handlowych! Systemy modułowe - dowolny metraż lokalu lub przestrzeni na wyspę handlową

 • autorskie drewniane stojaki na firmowe produkty. Potykacze i materiały reklamowe. Bądź jedyny w swoim mieście i wyróżnij się z tłumu!

 • wyłączność na Zdrowie z Natury Sklep zielarski & Zdrowa Żywność - nikt w okolicy nie zrobi Ci konkurencji! Bądź jedyny w swoim rodzaju!

 • skuteczna promocja i marketing, gazetki i promocyjne ceny na produkty

 • grupa zakupowa może więcej, przyłącz się i zyskuj dodatkowe rabaty na wybrany asortymenty który sam wybierzesz
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium