SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY JUŻ OD 199zł - DARMOWY ZWROT 14DNI

Imbio a środowisko

Obraz annca z Pixabay

Małymi, wspólnymi krokami zadbajmy o środowisko.

Jeśli środowisko ma dla Ciebie znaczenie, bo dla Nas ma wielkie. Do zapakowania Twojego zamówienia wykorzystamy materiały dostępne od naszych dostawców. Będą to m.in. pudełka kartonowe, wypełniacze papierowe formie ulotek oraz gazetek i z tworzywa sztucznego (tak, niestety też). Po części zaoszczędzimy środowisko i zastosujemy materiały z recyklingu. Nie potrzebnie potęgujemy zanieczyszczenia na naszym globie. Próbujmy wykorzystywać wszystko co możemy wtórnie. Nie produkujmy śmieci, sprawmy wspólnie że będą potrzebne.

Nie mniej jednak jedno jest pewne, towar zapakujemy z należytą starannością aby dotarł do Ciebie w pełnej okazałości. Ciebie też prosimy o jedną rzecz, tą sprawę potraktuj równie poważnie i zutylizuj te materiały i opakowanie po produkcie w należyty sposób. Więcej na ten temat w blogu!

Ponadto jesteśmy zgłoszeni do Rejestru Ministerstwa Środowiska pod numerem 000145864. Nasze opakowania są pod kontrolą i płacimy za nie opłaty recyklingowe! Tym samym wspieramy środowisko!

Więcej informacji odnośnie śmieci i ich sposobie zagospodarowaniem znajdziesz w blogu!

Mały krok dla człowieka, wielki krok dla ludzkości. 

Torby papierowe na artykuły zakupione w naszych sklepach, tzw torba krzyżowa która wykonana jest z materiału z recyklingu!

Torby papierowe z recyklingu

 

Wypełnienie papierowe, także z odzysku - gazety, ulotki.

Papierowe wypełnienie paczki

 

Etykieta, tylko i wyłącznie papierowa bez folijki oraz papierowa taśma klejąca i pudełka z recyklingu!

Pudełka z recyklingu!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl