Marka Zielarnia Zdrojowa

Uzdrowiskowa marka Zielarnia Zdrojowa…

Wyobraź sobie spokój i harmonię. Pełnię zdrowia płynącą z tego co na co dzień jesz, czym oddychasz, czym jesteś i kim chcesz być. Bez względu na wiek, płeć i sposobności losu.

To jest właśnie Zielarnia Zdrojowa, żywność, zioła, bakalie i przyprawy pełne zdrowia i harmonii na wyciągnięciu ręki.

 

Nasza firma wywodzi się rodem z Krynicy Zdroju, perły Polskich Uzdrowisk. Jesteśmy już 10lat na rynku. Wprowadziliśmy produkty pod swoją marką ponieważ wiemy, że są dobre, a ludzie którzy nas otaczają na co dzień tego potrzebują. Sprawdzonych, wysokiej jakości produktów w cenach przystępnych dla każdego.

Najwyższa jakość dla wymagających

Dbamy aby nasze produkty były zawsze najwyższej jakości, bo jesteśmy nie tylko dystrybutorami, ale również detalistami, a przede wszystkim konsumentami. Produkty Zielarni Zdrojowej co dzień goszczą na naszych stołach. Są dodatkami do posiłków a także zapewniają naszym pociechom zdrowy rozwój, pełen tego co najcenniejsze w przyrodzie

Ekocert jako gwarancja jakości

Produkty oznaczone zielonymi listkiem są gwarantem nie tylko sprawdzonych surowców rolnictwa ekologicznego, czyli bez dodatków konserwantów, metali ciężkich, pestycydów.

Wprowadzamy sukcesywnie produkty linii ekologicznej… imbir kandyzowany bez dodatku siarki, śliwki bez sorbinianu potasu…

Przyprawy, owoce i bakalie to przecież żywność, a opakowanie ma znaczenie…

Opakowanie stojące (DOYPACK) ze struną wykonane z papieru i tworzywa. Doskonale utrzymuje najwyższą jakość produktu z zachowaniem łatwości w użytkowaniu i wysokiej barierowości przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak wilgość, zapachy obce oraz inne zabrudzenia pochodzenia zewnętrznego. Nasze opakowanie umożliwia wielokrotne otwieranie i zamykanie. Produkty po zamknięciu zachowują swoją świeżość na długi czas.

Jesteśmy zgłoszeni do Rejestru Ministerstwa Środowiska pod numerem 000145864. Nasze opakowania są pod kontrolą i płacimy za nie opłaty recyklingowe! Tym samym wspieramy środowisko!

Nie sprzedajemy na wagę czy „szklanki” ten produkt jest 100% oryginalny i to co widnieje na etykiecie znajduje się w opakowaniu.

Zwracaj uwagę na etykietę

Musi się tam znajdować producent, termin przydatności, numer partii oraz w większości przypadków kraj pochodzenia surowca/produktu.

Zakład posiada wewnętrzny system identyfikacji produktów.
Jesteśmy w stanie określić co, jak, kiedy i przez kogo było przetwarzane, z jakiego pochodzi to okresu, regionu. Nie mieszamy produktów z różnymi datami i krajami pochodzenia. Co najważniejsze, nie wprowadzamy w błąd naszych klientów błędnie etykietowanym towarem.

 

W pełni Polski kapitał i w Polsce zostaje!
Nasza firma to jednoosobowa działalność gospodarcza. Zatrudniamy ludzi i płacimy podatki w naszym kraju!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium